Więcej o nas

Kim jesteśmy

 

 

Nasza firma powstała 2010 roku. Od tego czasu podejmujemy wszelkie działania aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu zaangażowaniu odnotowujemy bardzo dynamiczny wzrost w dziedzinach sprzedaży i cięcia pianki poliuretanowej, produkcji materacy oraz sprzedaży włóknin.

 Obecnie jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców włóknin technicznych przeznaczonych do przemysłu meblarskiego, budowlanego oraz do rolnictwa. Specjalizujemy się w dostarczaniu włóknin polipropylenowych typu "Spunbond" oraz włóknin igłowanych typu "Thermofelt" lub "Fibertex". Jesteśmy od lat głównym przedstawicielem włoskiego producenta włóknin, firmy Edilfloor SpA. Współpracujemy także z wieloma innymi producentami zarówno europejskimi jak i z Azji. Od 10 lat z powodzeniem pracujemy na naszą dobrą opinię sprawdzonego i zaufanego partnera dla naszych klientów. 

Możemy się pochwalić  współpracą z koncernami meblowymi obecnymi na polskim rynku, produkujących dla IKEA oraz CONFORAMY. Staramy sie by nasza oferta spełniala wszelkie wymagania jakościowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów testujemy i badamy nasze włókniny by uzyskać certyfikaty FIRA, TUV Rheinland, Oekotex czy DMF.

Serdecznie zapraszamy do zakładek z ofertą, by poznać jej szczegóły.

©2018 by Fenix.